Španělsko s KOKem – Punta Umbria

Tak, tréninková část soustředění nám skončila Prologem AOM, který jsem pojal snad i volněji než tréninkově, abych byl ready pro zítřejší WRE závody na krátké trati a ve sprintu. I tak jsem ale i dnes naběhal přes 16 kiláčků. Zítra startuji v 11:34 na middlu a v 17:58 na sprintu, tak mi koukejte držet palce! Prosím 😉

Každý den jsem držel dvě fáze a jednou jsem si přidal i noční kombotech . Celkově jsem na tomto soustředění doposud(7dní) naběhal 140,2km/15,5h/14-fází. Taky jsem se snažil trochu posilovat, abych úplně nevypadnul z tréninkového stereotypu.

Jediné co mi trošku vadilo byly kontroly, které tvořily jen male úzké látkové fáborky, které nešlo moc vidět. A na nočáky se fáborky lišily jen tím, že v menšině případů obsahovaly tak pět milimetru čtverečních reflexu, takže občas na GPSce budou divné kličky v místě kontroly, způsobené skoro neviditelnými kontrolami. Jinak tratě byly moc pěkné, jak se budete moci po víkendu sami přesvědčit v mém mapovém archivu, a i terén měl co nabídnout. Taky bylo hezké na chvilku vyměnit zachmuřelé Brno za prosluněné Španělsko. Nohy mám jak jehelníček, ale s tím se počítalo.

Podrobnější report očekávejte někdy v průběhu příštího týdne společně s pořádnou náloží map.

A teď už mi jen zbývá pořádně se zítra poprat sám se sebou. Protože přimět moje unavené nohy k rychlému běhu nepůjde bezbolestně.

image

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s