2x Do mrtva! (PRE WOC Camps)

Aneb závěrečná příprava na MS vrcholí.WOC2015_logo_141_230

První červencový víkend jsme se vrátili na místo činu z nominaček do Kytlice, kde jsme absolvovali první zničující motorblok. A jelikož jsem si ještě v pátek před akcí přidal jeden rychlý trénink na dráze, tak z toho pro mě bylo pět rychlých fází ve čtyřech dnech. (dráha/kopce/2xsprint/APčko/middlík) a navíc v sobotu dopoledne ještě vrstevnicové okruhy (cca 60′) a v pondělí odpoledne ještě jeden “pomalý” výběh na mapě 70′.

Musím říct, že až do odletu na závěrečku do Skotska(v pátek), jsem byl jen jednou klusat. Tak moc jsem byl zničenej z Kytlice.

Ve Skotsku jsme se zúčastnili britských nominaček. Běžecky to celkem šlo, ale technicky jsem dělal moc chyb. Žádnou markantní, ale hodně špatných mikrovoleb a zaváhání. Dostal jsem se i do lesa, jelikož jsem náhradník na první úsek štafet a musím říct, že je to extrémně fyzicky náročný terén. Bylo dost mokro a veškerý podrost povyrostl. Některý kapradiny jsou až nad hlavu. Sprinty jsme šli rychle čtyři. Krom GBR nominačního ještě sprintové štafety a další sprint společně s Nory, Poláky a Litevci, a pak ještě jeden poslední předodletový dvoukolový sprint na doničení. Naprostou většinu fází jsem šel v rychlém tempu. Dva dny před odjezdem už jsem byl fakt grogy, a tak jsem byl rád, že máme na programu jen šounění v závodních prostorech sprintu a mixových štafet.

Tento týden už mě čeká opravdu ladící program. Každý druhý den rychlá krátká fáze a jinak různé druhy regenerace. Neměl bych ale opomenout páteční dráhu, kterou si s Ňufem musíme šoupnout v Jičíně. Dneska jsem  měl po tréninku opravdu dobrý pocit, tak to snad bude za devět dní ještě lepší.

Mapy s postupy postupně ponahrávám na svůj archiv. littlemill_mw1

podobné štafetám a middlu.

lossie_sunbank_trat.A

společné rysy s kvalifikací

dingwall_women

Začátek a konec velmi podobný finále sprintu ve Forres.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s