MS sprint finále, s odstupem času

Rozhodl jsem se napsat až s odstupem času, protože jsem ten svůj neúspěch potřeboval napřed vstřebat sám.

 Závod jsem rozběhl dobře. Volby jsem sice nechodil úplně ideální, ale stejně o nic zásadního nešlo. Obrovskej blok budou zleva nebo zprava. Zhruba po devíti minutách mi ale začalo docházet, protože to byl dost velký bežák. A já chtěl prostě běžet co nejrychleji jsem mohl. Poslední kontrola ve městě mě brutálně vytrestala. Na postupu jsem si nevšiml kratší volby a tu horší jsem nedokázal realizovat bez chyby, zaběhl jsem hned do prvního průchodu, ikdyz jsem se předtím podíval, že musím až za domy. Prostě se mi to za pár vteřin vykouřilo z hlavy. A když jsem byl v chybě, opět jsem si nevšiml té druhé možnosti, která by byla opět kratší a tak trochu by zachránila tu první chybu, jenže já si jí nevšiml a šel znovu blbě. Taková brutální dvojchyba. sprint3 Čekali jsme umělé ploty, které by trať udělaly neskutečně zajímavou, jenže stavitel trati se rozhodl udělat trať spíše běžečtější. Je pravda, že Briti jsou neskutečně rychlí, tak jim to asi stavěl na míru. Taky je pravda že původní stavitel trati se jim na to v průběhu příprav, z pro mě neznámých důvodu, vykašlal a pořadatelé dlouho nemohli sehnat náhradu. Nakonec to stavěl nějakej vetoš.

Myslím si, že jsme s Kubátíkem oba vyhořeli na tom, že jsme běželi jen jednu disciplínu.. Ono se pak do toho závodu jde s tím, že máš jen jednu šanci na to zazářit, a tak je člověk přemotivovanej a jde přes hranu. A pak to posere jako my!

Věřil jsem si na top20, a taky to v průběhu závodu vypadalo, že skončím na 18. místě. Jenže nakonec jsem byl na úplném chvostu startovního pole.

Trvalo mi celkem dlouho, než jsem se z té depky co jsem po závodě měl dostal. Zůstat na MS a jen sledovat ostatní, jak běhají bylo psychicky velmi náročné. Strašně jsem chtěl předvést, že na to taky mám. Ale tu šanci jsem si letos bohužel nevyběhl.

Takové dílčí rozveselení přišlo na klasice, kam mi přivezl nový sponzor, novou lampu na noční. Dva nočáky jsem s ní už v Turnově absolvoval a musím říct, že je perfektní.mila-vega

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s