Klubový svátek

Minulý víkend proběhlo na moravské Sahaře pod taktovkou SKOB Zlín mistrovství České republiky štafet a družstev. Klasický klubový svátek, který je pro většinu orientačních běžců hlavní vrchol sezóny. Pro mě z poloviny naprosto nevydařená záležitost, ale pro Žabiny jako celek neuvěřitelný úspěch, který se jen tak nevidí. Holky si ze štafet udělaly oddílový přebor. Chlapské Bčko luxusně zastoupilo chybující Áčko. Dorostenci taktéž vyhráli, co víc chtít. A družstva v průběhu závodu taktéž připomínala spíše oddílový přebor. Po čtvrtém úseku tři družstva v prvních čtyřech. Nakonec po sedmém úseku 2./5./7. Navíc zase  dorostenci skončili druzí.

Jak jsem psal v úvodu. V sobotu jsme se (ZBM A) sesypali jak domečky z karet. Od začátku až do konce všechno špatně. V mém případě určitě. Vlastně poprvé od roku 2009 co nemám/me ze štafet medaili, pokud nepočítám ty zrušené z roku 2012. V neděli jsem šel jako někdo úplně jiný. Za celou dobu jsem nejvíce zaváhal na jedničku a to jen mezi 5-10″. Celkově jsme jako tým odvedli dobrou práci.

GPSky: Chlup / Dan /

Pěkně víkend zhodnotil Kuba Weiner pro světběhu.

Moje postupy najdete v mém mapovém archivu. Zvláště ta sobotní stojí za to! Takhle špatně jsem snad za posledních pět let neběžel a tím nemyslím jen štafety.x

Český pohár klubů zůstal po roce zase u nás. 🙂 Stejně jako v minulých letech 2011/12/14/15.  DSC_9326DSC_0553

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s