Czech night-O championship silver!

Third time in a row I am silver at czech national championship night-O. This year I’m satisfied with that because start field was really strong. I’m to tired to write it in english. so if you’re interested please use GT. There is a short analysis at the bottom (EN).50000000

Začátek a prostředek trati nic moc, ale konec od k21. jsem měl parádní. Na začátku jsem špatně zvolil hned na k3. asi to chtělo jít rovně. Od Danáče jsem dostal 54″. Po cestě na čtyřku jsem se tak nehorázně “zaje..l” v ostružinách, až to nebylo pěkný. (40″ od Šéďi). Pak jsem měl světlejší chvilky. Na k9 jsem doběhnul Pavla Hradce a snažil se mu utéct. Nedal se! Na k13. jsem šel rovně a bylo to špatně, od Šéďi jsem dostal 1:19 a to je strašně moc, asi to obíhal až dozadu přes ten světlinovej pás a průsek. Já se fakt celkem plazil mezi skalama. Po cestě na další kontrolu jsem se podíval na jednu cizí, ale to nebyla taková hrůza (10″). Patnáctka v pohodě, ale k16. jsem v dohledávce přehlídnul a byla z toho chyba na 40″, protože v tom místě byla zrovna slušná prořezávka. To mě celkem rozhodilo, a tak jsem si nebyl moc jistej na další kontrolu, ikdyž už jsem na ní dvakrát byl. I k18./19./20. nenaskočily tak, jak bych si přál. Na k18. to dokonce vypadá podle GPSky, jako kdybych běžel po cestě, jenže já tu cestu ani neviděl. Až když jsem zmerčil ten malej hřbítek, tak jsem se srovnal. k19./20. nejistota v dohledávce. U k21. bylo dost zbytečné svézt se po té cestě. A pak už to šlo jako po drátkách.
Celkově jsem si chyby spočítal na 4:35 což je teda o hodně víc, než jsem si myslel po doběhu do cíle. Ale dalo mi to na krásné druhé místo za KOK kolegou Šéďou.A třetí skončil Danáč, což je taky super. A naše holky si zabraly celou bednu jen pro sebe.

MAPA / VÝSLEDKY / TRACKING / WEB ZÁVODU / 2DRerun

ANALYSIS: decisive moments of my performance

K3. – Just a wrong routechoise.

K4. – You can see here that my rouitechoise wasn’t wrong, but those blackberries bushes were impenetrable!

K4. – K10. – Almost perfect execution, just small hesitation at K6.

jiznicast

K13. – another wrong routechoise. Cost me quite a lot of time.

K16. – Just couldn’t see the control at the end of leg. I was quite sure that I’m at the right place.

K18. – poor direction holding

K20. – small mistate at the end of the leg.

K21 – unnecessary run along the way, which made my routechoise just longer.

After that 21. control I ran a perfect race and regain my silver position.

konec

DSC_7591.jpg


ČPŠ – Jabloneček (2.kolo)

Stejně jako loni na sobotní nočák navázaly štafety v neděli “dopoledne”. Závod pořádaný OOB Tj Turnovem nám pěkně rozběhl Standa. Danáč nejlepším časem na úseku posunul naší štafetu do prvního pelotonu. A mně se podařilo dokončit naší spanilou jízdu na prvním místě. Radost ještě zdvojnásobil Vitton, kterej doběhl druhé štafetě pro krásné třetí místo (Švirda/Oťas/Vitton).

MAPA / VÝSLEDKY / WEB ZÁVODU / 2DRERUN – H21 (farsty)

Fotky od Anničky.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s