1st round of World cup in Poland

MIDDLE

Pro mě bohužel první a poslední závod víkendu.

13115987_494991567368582_2486865822847339370_oPřed závodem jsem se cítil nějak zataveně. Ale snažil jsem se co nejvíc se zapracovat a říkal jsem si, že to bude dobrý… Model byl dost hnusnej, ale bojovný duch mě neopouštěl.
Ze začátku to šlo celkem dobře, teda cestou na k3. jsem navštívil holčičí kontrolu, což byla chybka tak na cca 10-15″.
Bohužel jsme si někde mezi třetí a čtvrtou kontrolou zranil palec na pravé noze. Bolelo mě to celkem dost po celej zbytek tratě.
Kontroly mi vůbec nenaskakovaly.
Začalo to v prvním rozbitým místě mezi k6. až k8., kde jsem s velkou nejistotou obě kontroly našel dost pofidérně. Na obou jsem dohromady prováhal kolem 3/4 minuty.
Na k10. jsem zbytečně probíhal hustníkem, místo toho, abych běžel trošku víc doprava hned od kontroly. Ale na postupu jsem čuměl jen pod nohy, abych se znovu nerozsekal.
Pak jsem pokazil až první televizní kontrolu k14. Kde jsem totálně, jako hodně lidí, nepochopil porosty a zmatkoval (cca 45″). Navíc na mě začal mluvit kameraman. “Prej jestli jsem viděl toho člověka co tam dlouho leží a jestli už vstal či co.” Vůbec jsem nevěděl o čem mluví, nikoho jsem po cestě neviděl, nakonec mi kontrolu našel Håkon J. Westergård. Tam jsem ho doběhl a ještě Antonia M.Pereze.
Od k17. až po k21. jsem ani jednu kontrolu nenašel čistě. Vždycky jsem doběhl precizně do kolečka, ale tam mi kontrola nikdy nenaskočila. Pokaždé jsem musel zastavit a brejlit do mapy co se vlastně děje.
Poslední větší chybou bylo nadběhnutí k24. Opět díra v zemi, která nešla moc vidět. To už jsem ale si říkal, že je dneska standardní dohledávka v mém podání.
Na k26. to pak možná chtělo ještě trošku víc narovnat, ale to nevím jistě.
Celkově hodně malých zaváhání. Moře nejistoty v dohledávkách a jedna větší chyba. Celkem myslím tak 2,5min chyb. Navíc palec v řiti. Při výklusu jsem věděl, že si s největší pravděpodobností druhý den nezazávodím. A taky že jo, sprint byl bez mé účasti. :/

Mapa / výsledky /Kocbachova analýza

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s