Selection race for WOC2016 – middle ANALYZE

Den před závodem –  včera po modelu jsem se cítil perfektně připravený.. Nohy běžely skoro samy a vůbec jsem se nezadýchával. Mapa byla lehce pofidérní, ale aspoň jsem si uvědomil, že mám koukat jen na velké věci.

Před závodem – lehké rozhození díky tomu, že na start nepřijel krom Vojty i Šéďa. Najednou bylo skoro jasné, že se bojuje jen o jedno místo. Čili buď výhra nebo nic. Protože když budu druhý nemusí mi to stačit. Navíc bylo hrozné horko. Před závodem jsem se jen lehce rozklusával tempem 6:00/km a přitom jsem tepal, jak kdybych běžel pod 4:00/km, kolem 140 Tf/m. Říkal jsem si, že se musím pořádně rozcvičit a pak to určitě půjde. Navíc mě ta “bořkova” mobilizace zase sklidnila. Jen kdyby mě u ní nekousalo tolik komárů.


Analýza: (Vždy napřed postup bez GPS(obr.1.), následně  GPS(obr.2.) s kometářem a poslední (obr.3.) je průběžný stav. Co řádek to kontrola)

Srovnání: Pája X Dým

V cíli jsem byl celkem spokojený se svým výkonem. Krom chyby v dohledávce na k10. jsem o žádném zásadním záseku nevěděl. Informace, že mi nadělil Pája skoro minutu mě překvapila. Ale prej porážím Beta, tak snad dobrý.. Jenže při procházení mezičasů zjisťuji, že jsem na posledním dlouhém postupu ztratil 40 sekund. Shit.. Nakonec mě zaříznul i Bet a to mi na nominaci na middle stačit nebude. Ale i tak to nebyl žádný propadák. Hlavu si za to trhat nebudu.

1. Kubat 39:27
2. Prochazka 40:03
3. Nykodym 40:20
4. Hajek 41:53
5. Semik 42:17
6. Kubelka 46:18
DNF Minář
DNS Král, Šedivý

Výsledky-fun / GPS-2Drerunner / Příprava na middle

„Další mise je tu brzy, tak se začni soustředit na long!“ říkám si.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s