Akademické Deja vu z Pardubic

Stejně jako loni jsem si i letos odvezl z českých akademických her dvě placky. Obhájil jsem jak sprintové prvenství, tak i “longařské” stříbro. Sešla se skvělá parta lidí, takže krom závodění jsme si užili i trochu té zábavy. Za orientační běh jsme tak pomohli VUT 11 body do celkového pořadí Univerzit.

Mapa(sprint) – výsledky / mapa(zkrácená) – výsledky

Další fotky na instáči.

A teď už mě čeká jen dlouhá severská příprava směrem k MS, při které si na týden odskočím na AMS do Maďarska, kde poběžím… (rozložení na disciplíny – celý tým)

31.7. – Sprint
2.8. – Mix štafeta
3.8. – Middle
4.8. – Štafeta

Bylo to těžké rozhodnutí vynechat long, ale směrem k MS a štafetám na AMS to byla nejlepší varianta jak pošetřit síly. Přece jenom běžet před sprintovkama long není úplně ideální. A vůči spoluběžcům mi to připadalo i sobecké. Ikdyž si myslím, že na longu bych měl největší šanci na individuální medaili. A běžet všechno by byla taky hloupost, když je hlavní cíl sezóny tak krátce po AMS.


Severská štace začala!

Po šíleně dlouhé cestě autem už máme za sebou tři tréninky (z toho jen jeden rychle) a já začínám cítit, že ze mě severský terén rychle vysává energii. Snad se co nejrychleji opět adaptuji na místní podmíky. 13579941_10208750623475006_1553181100_oVčerejší odpolední výklus s Betem stál za to!

13555724_10208750623074996_1430700535_oNaštěstí máme s sebou kouzelníka Kubu, který o nás neuvěřitelně dobře pečuje.

Mapy z tréninků průběžně nahrávám do svého mapového archivu. Když nebudete vědět co s volným časem, můžete společně s námi brouzdat místními lesy alespoň virtuálně.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s