Poděkování za neuvěřitelnou sezónu 2018,…

…ke kterému jsem na O-Gala nedostal příležitost.

V první řadě bych rád poděkoval rodičům, bez jejichž podpory bych nikdy nebyl tam, kde jsem.

Dále přítelkyni, jak současné, která je mi v běhání oporou, tak předešlé, která mě částečně zklidnila, dokázala mne dotlačit k dokončení studia na VŠ (aspoň toho bakalářského) a bez které bych téměř jistě nedokázal vyhrát krátkou trať SP u Valdštejna.

Pak by se slušelo poděkovat ČSOS za rostoucí podporu a snahu o alespoň částečnou profesionalizaci nás reprezentantů. Ovšem bez investování nemalých vlastních prostředků stále není šance prosadit se mezi nejlepší.

Všem svým současným i dřívějším  trenérům od dětských let až po dnešek: Pavel Smékal, Libor Zřídkaveselý, MUDr. Zbyňěk Pozdíšek. 

Klubům, ve kterých působím: Žabovřesky Brno, OK Linné (SWE).

Armádnímu centru DUKLA Praha za finanční podporu.

Všem sponzorům, bez kterých by se mi taky závodilo a trénovalo hůř: Odlocz, Enervitcz, HSHsport, Mrázléčí, NANOsnb, Mila, VUTvBrně, RedBullcz, Nord-service.

49949000_1210685625773860_3498396887185096704_nKlukům Jirkům Homoláčovi & Csirikovi “Čurdovi” a Davidovi Vašovi za to, že mě vzali s sebou do keňského Itenu na dlouhé devítitýdenní soustředění, které mne bezesporu posunulo o dost dál. Čurda navíc dokázal ze svého pětiměsíčního pobytu vytvořit filmový dokument, který můžete zhlédnout na Youtube.

A v neposlední řadě také fanouškům, protože bez Vás by mé snažení nemělo smysl. Přibylo Vás opravdu mnoho, za což jsem neskutečně rád.

Dresů jsem rozdal fakt hodně a doufám, že v tomto trendu budu moci v letošním roce pokračovat. Za podobu dresu vděčím designovému mágu Peťu Hostašovi alias __STROY.

Vaše finanční podpora mi dokázala zcela pokrýt přípravný kemp pro MS v rakouském Ramsau (16 dnů) a soustředění v Nové Vsi u Dolní Moravice zaměřené na závěrečnou sérii SP v Praze & MČR na klasické trati. (11 dní) 

A za to vám patří opravdu obrovské poděkování!

Na mých výsledcích jde vidět, že… ==>> MÁ TO SMYSL! <<== protože,…

dekovackaa


…na mezinárodní scéně jsem si dokázal v rámci závodů (ME/SP/MS) zlepšit osobáky v umístění na všech distancích včetně štafetových závodů.

  • Sprint – 12. místo MS (předešlý – 15. -2017)
  • Krátká – 1. místo SP (předešlý – 12. -2014)
  • Klasika – 7. místo ME (předešlý – 9. -2016)
  • Štafeta – 3. místo SP (předešlý – 7. -2016)
  • Mix štafeta – 4. místo ME (předešlý – 4. -2017)

Sedmého místa na klasické traťi ME ve Švýcarsku si z individuálu v letošním roce vážím nejvíc. Protože pořádná horská klasika, to je prostě orientační běh.

Avšak čeho si nejvíce cením, jsou mé/naše výkony ve štafetách: 2×4. místo na ME, 2×5. místo na MS a 2×3. místo ve SP. Společně s klukama i holkama se nám letos povedlo něco, co už český orienťák dlouho neviděl. Naposledy MS11 holky stříbrné a MS12 kluci zlatí. 

Abych toho nepsal zbytečně moc, tak na nejdůležitější závody v rámci ČR jsem si pro vás vytvořil přehlednou tabulku, kde mapuji své působení v kategorii dospělých od roku 2011 po současnost (ČP&MČR).

screenshot 2019-01-15 17.00.32

MČR & ČP

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s